Image Map
suomi enkku

Linkit










Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot 2017

SGS:n jäsenasiat Suomen Golfliiton toimistossa: Outi Kunttu
p. 0400 404 010
email outi.kunttu@golf.fi

Jäsenmatkat ja SGS yleensä: Pertti Raimiala
p. 0400 987173
email pertti.raimiala@luukku.com

Kilpailutoiminta miehet, FST, SM-kilpailut, maajoukkueet: Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
email hhallaranta@smail.fi

Kilpailutoiminta naiset, FST, SM-kilpailut, maajoukkueet: Pirjo Sipronen
p. 0400 858615
email reetan.ruutu@kolumbus.fi

Rahastonhoitaja: Anneli Tuominen
p. 050 63938
email anneli.tuominen@kotiportti.fi

Seniorigolfari-lehti, sihteeri: Ole Johansson
p. 040 7462626
email ole.johansson@ecsad.inet.fi

M50 Haastajatour/M60 Tour: Kyösti Puustinen
P. 040 7798311
email: kyosti.puustinen@gmail.com

M65, M70 ja M75 Tour: Kari Hiukka
p. 0500 692 790
email: kari.hiukka@phnet.fi                                                               

Jäenpalvelut; pelioikeuskentät  ja -asiat, kesä- ja talvipäivät  Kristian Toivio
p. 044 0453980
email kristoivio@hotmail.com

Aluetour N50/N65/M50/M60/M65/M70: Paavo Reunanen
p. 040 7408402
email paavo.reunanen@welho.com