Image Map
suomi enkku
I Lounais-Suomi
II Uusimaa
III Häme
IV Kaakkois-Suomi
V Pohjanmaa
VI Keski-Suomi
Seurat ja yhteystiedot
Kilpailut ja tapahtumat
Seuratoiminta
VII Pohjois-Suomi

Linkit










Alueen seurat ja senioritoimikuntien puheenjohtajat

Aluekoordinaattori Raimo Tuimala, JG
s-posti:   raimo.tuimala@gmail.com
puh:        040-5150313


Anola Golf Club; Pieksämäki, AGC
Seppo Manninen,   s-posti: seppo.manninen@anolagolf.fi     puh: 040-5034926 

Linkki seuran sivuille: www.anolagolf.fi

Eerikkala Golf, Tervo, EeG
Eero Blom,   s-posti: blomeero@gmail.com     puh: 044-5407680 

Linkki seuran sivuille: www.eerikkalagolf.fi

Jyväs-Golf, Jyväskylä, JG
Roope Nieminen,   s-posti: roope.nieminen@gmail.com     puh: 050-5649003

Linkki seuran sivuille: www.jyvasgolf.fi

Karelia Golf, Kontioniemi, KarG
Leena Westman,   s-posti: leena.westaman@gmail.com     puh: 040-7371511

Linkki seuran sivuille: www.kareliagolf.fi

Kartanogolf, Joroinen, KGolf
Sirja Attila,   s-posti: sirjaattila@gmail.com     puh: 040-8381214

Linkki seuran sivuille: www.kartanogolf.fi

Konnus-Golf, Leppävirta, KonG
Leevi Palhokumpu,   s-posti: leevi.palhokumpu@pp.inet.fi     puh: 0400-729074

Linkki seuran sivuille: www.konnusgolf.com

Laukaan Peurunkagolf, Laukaa, LPG
Kyrö Kalmari,   s-posti: kkalmari@gmail.com     puh: 044-3272102

Linkki seuran sivuille: www.lpg.fi

Muuramen Golfseura, Muurame, MGS
Paavo Luukkonen,   s-posti: paavo.luukkonen48@gmail.com     0400-642844

Linkki seuran sivuille: www.muuramegolf.fi

Outokummun Golfseura, Outokumpu, OGS
Raimo Tölli,   s-posti: raimo.tolli@josek.fi     puh: 0500-562818

Linkki seuran sivuille: www.ogs.fi

Pielis-Golf, Nurmes, PG
Raimo Keronen,   s-posti: rami.keronen@gmail.com     puh: 040-7227577

Linkki seuran sivuille:  www.pielisgolf.fi

Revontuli Golf, Hankasalmi, ReG
Vesa Vahtermo,   s-posti: vesa.vahtermo@pieksamaki.fi    puh: 044-5882410

Linkki seuran sivuille: www.revontuligolf.fi

Tahkon Golfseura, Tahkovuori, TGS
Markku Toivanen,   s-posti: mt.toivanen@gmail.com     puh: 0500-500636

Linkki seuran sivuille: www.tahkogolf.fi

TarinaGolf, Siilinjärvi, Tarina
Paavo Ruotsalainen,   s-posti: paavo.ruotsalainen@hotmail.fi     puh: 050-5124638

Linkki seuran sivuille: www.tarinagolf.fi

Tiirin Golf, Nilsiä, TiGo

Linkki seuran sivuille: www.tiiringolf.com

Ylä-Savon Golfseura, Iisalmi, YSG
Hannu Launonen,   s-posti: hannu@meili.fi     puh: 050-2661

Linkki seuran sivuille: www.ysg.fi