Image Map
suomi enkku
I Lounais-Suomi
II Uusimaa
III Häme
IV Kaakkois-Suomi
V Pohjanmaa
VI Keski-Suomi
VII Pohjois-Suomi
Seurat ja yhteystiedot
Kilpailut ja tapahtumat
Seuratoiminta

Linkit










Alueen seurat ja senioritoimikuntien puheenjohtajat

Aluekoordinaattori Esa Juntunen, OGK,
s-posti:  esajuha.juntunen@gmail.com
puh:       050-3226686 

 

Kajaanin Golf, Kajaani, KaG
Veli-Pekka Kilpeläinen,   s-posti: velipekka.kilpelainen@kajaani.net     puh: 050-5720238 

Linkki seuran sivuille: www.kajaaningolf.fi

Kalajoki Golf, KlG
Rauha Ojala,   s-posti: rauha.ojala@kotinet.com     puh: 044-3433471 

Linkki seuran sivuille: www.kalajokigolf.fi

Katinkulta Golf, Vuokatti, KkG
Matti Teiska,   s-posti: matti.teiska@luukku.com     puh: 045-3536633 

Linkki seuran sivuille: www.katinkultagolf.fi

Kemin Golf Klubi, KGK
Raimo Torvela,   s-posti: raimo.torvela@pp.inet.fi     puh:040-5024188

Linkki seuran sivuille: www.kemingolf.fi

Kuusamo Golf, KuuG
Jukka Tarjanne,   s-posti: jukkatar41@gmail.com     puh: 040-5282819 

Linkki seuran sivuille: www.kuusamogolf.fi

Levi Golf, LeviG
Janne Pelkonen,   s-posti: janne.pelkonen@levi.fi     puh: 016-648400

Linkki seuran sivuille: www.levigolf.fi

Meri-Lapin Golfklubi, Tornio, MLGK
Hannu Keskitalo,   s-posti: hannu.keskitalo@a-katsastus.fi     puh: 050-3220822 

Linkki seuran sivuille: www.torniogolf.fi

Nivalan Seudun Golf, Nivala, NSG
Markku Pietikäinen,   s-posti: puheenjohtaja@nivalanseudungolf.fi     puh: 044-5148935

Linkki seuran sivuille: www.nivalanseudungolf.fi

Oulujokilaakson Golfklubi, Muhos, OjlG
Sami Niiranen,   s-posti: toimisto@oulujokilaaksongolf@fi     puh: 044-3363818

Linkki seuran sivuille: www.oulujokilaaksongolf.fi

Oulun Golfkerho, Oulu, OGK
Esa Juntunen,   s-posti: esajuha.juntunen@gmail.com     puh: 050-3226686

Linkki seuran sivuille: www.oulugolf.fi

Paltamo Golf, PaG
Maarit Leinonen,   s-posti: maaritleinonen@gmail.com     puh: 040-4199266

Linkki seuran sivuille: www.paltamogolf.fi

Raahentienoon Golf, Siikajoki, RTG
Tauno Huhtaniemi,   s-posti: tauno.huhtaniemi@gmail.com     puh: 040-7324074

Linkki seuran sivuille: www.rtg.fi

Santa Claus Golf, Santa GC, (ent. Arctic Golf Finland)               Ismo Lahtela,   s-posti: ismo.lahtela@pp.inet.fi     puh: 040-7267957  

Linkki seuran sivuille: www.arcticgolf.fi                      

St. Lake Golf Club, Pyhäsalmi, StLGC
Tapani Röytiö,   s-posti: tapani.roytio2@gmail.com     0400-676206

Linkki seuran sivuille: www.lakegolf.fi

Virpiniemi Golf Club, Kiviniemi, ViGC
Markku Holma,    s-posti: markkuholma@hotmail.com     puh: 050-4345714

Linkki seuran sivuille: www.virpiniemigolf.fi