Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot 2019

JÄSENYYSASIAT

Mikäli sinulla on kysyttävää jäsenasioihin liittyen, niin
voit lähettää sähköpostia palvelevaan sähköpostiin; info@golfseniorit.fi tai
soittaa Maili Soukka 040 5010358
Tavoitteenamme on vastata kaikkiin saamiimme viesteihin vuorokauden sisällä

Voit ottaa yhteyttä puhelimitse myös alla oleviin vastuuhenkilöihin

SGS YLEENSÄ
Jäsenmatkat, EM-kisat

Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
email hhallaranta@smail.fi

JÄSENREKISTERIASIAT
Jäsenrekisterin ylläpito ja talousasiat

Anneli Tuominen
p. 050 63938
email anneli.tuominen@kotiportti.fi

JÄSENPALVELUT
Jäsenpalvelut/pelioikeuskentät  ja -asiat, talvipäivät

Ari Mustonen
p.0400 159114
email ahe.mustonen@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
Kilpailujen kokonaisvastuu sekä EM-kisat M70, M65/M70/M75 Tourit,
SM-kisat M65-M80, SGS-reikäpelit M60-M75

Kari Hiukka
p. 0500 692 790
email: kari.hiukka@phnet.fi

KILPAILUTOIMINTA naiset
FST N50, EM naiset, SM naiset

Pirkko Havukainen
p. 0400 602 509
email pirkko.havukainen08@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
FST M50, SM M50, EM-kisat M50-M55

Kyösti Puustinen
p. 040 7798311
email kyosti.puustinen@gmail.com

KILPAILUTOIMINTA
M50 Haastajatour, M60 Tour, SM M60, seurajoukkueiden SM M50

Kristian Toivio
P. 044 0453980
email: kristoivio@hotmail.com

KILPAILUTOIMINTA
Aluetour, Pohjois-Suomi Tour, kesäpäivät

Paavo Reunanen
p. 040 7408402
email paavo.reunanen@welho.com

SENIORIGOLFARI-lehti

Ole Johansson
p. 040 7462626
email ole.johansson@ecsad.inet.fi