Eri osa-alueiden vastuuhenkilöt ja yhteystiedot 2018

SGS:n jäsenasiat Suomen Golfliiton toimistossa

Outi Kunttu
Palveleva puhelin vastaa 040 5305662 ma-pe klo 09.00-15.00
email outi.kunttu@golf.fi

Jäsenmatkat ja SGS yleensä

Heikki Hallaranta
p. 0500 600101
email hhallaranta@smail.fi

Kilpailut/FST M50

Kyösti Puustinen
p. 040 7798311
email kyosti.puustinen@gmail.com

Kilpailut/FST N50

Pirkko Havukainen
p. 0400 602 509
email pirkko.havukainen08@gmail.com

Jäsenrekisterin ylläpito ja talousasiat

Anneli Tuominen
p. 050 63938
email anneli.tuominen@kotiportti.fi

Seniorigolfari-lehti, sihteeri

Ole Johansson
p. 040 7462626
email ole.johansson@ecsad.inet.fi

Kilpailut/M50 Haastajatour ja M60 Tour

Kristian Toivio
P. 044 0453980
email: kristoivio@hotmail.com

KIlpailut/M65, M70 ja M75 Tour, SM M80 ja seurajoukkueet SM M50

Kari Hiukka
p. 0500 692 790
email: kari.hiukka@phnet.fi                                                               

Jäsenpalvelut/pelioikeuskentät  ja -asiat, talvipäivät ja messut

Ari Mustonen
p.0400 159114
email ahe.mustonen@gmail.com

Aluetour/N50/N65/M50/M60/M65/M70, Pohjois-Suomi Tour sekä kesäpäivät

Paavo Reunanen
p. 040 7408402
email paavo.reunanen@welho.com